Easylux kilitli sistem polikarbon

Easylux / Sandviç Panel Arası Polikarbonat Çatı Paneli

Easylux kilitli sistem polikarbon endüstriyel yapıların çatı aydınlatmalarında kullanılan, çatı eğiminin tüm uzunluğu boyunca polikarbonat panel ve metal levhaların farklı genleşmesini karşılayan yüksek performanslı bir sistem olup mevcut piyasadaki en iyi çözümdür. Kulak yapısı itibariyle Binili tipten çatı sandviç paneli için üretilmiş montaj birleşim detayları ile Easylux polikarbonat paneller, hiçbir su etkisine maruz kalmadan hızlı, kolay ve güvenli bağlantıyı mümkün kılar. EasyLux sistem rüzgar, su ve ısı kaybı problemlerine karşı en doğru üründür. Yüksek ısı yalıtımı, dayanıklılığı ve UV koruması sayesinde arzuladığınız ışığa güvenle ve en iyi kalite/fiyat oranıyla Easylux / Sandviç Panel Arası Polikarbonat Çatı Paneli ile kavuşun.Easylux / sandviç panel arası polikarbonlar 6 duvarlı yapısı ile yüksek termal yalıtım , dayanıklılık, Uv koruma sağlar.Üstün üretim teknolojisi sayesinde 20,25,30,35,40 mm kalınlıklarda Şeffaf ve Beyaz renklerde üretilir.

Easylux / Sandviç Panel Arası Polikarbonat Çatı Paneli 

Uygulama Alanları
Endüstriyel çatılar

Easylux / Sandviç Panel Arası Polikarbonat Çatı Paneli 

Teknik Özellikler
Mükemmel ışık geçirgenliği
Yüksek ısı yalıtımı
Kolay ve hızlı montaj
Yüksek yangın direnci
Yüksek darbe direnci
Renk çeşitliliği
Kalite Garanti Belgeleri
CE 16153, GOST, ISO 9001:2008

 

 

 

Easylux kilitli sistem polikarbon Montaj yönetmeliği;

  • PC panelin termal genleşmesini sağlamak için PC kanatlarına önceden vida çapı genişliğinden 5mm daha büyük delikler açınız.
  • PC panelin içine toz dolmasını engellemek için ;yoğuşmayı tahliye eden filtreli tip ağız bantları kullanın
  • Boyalı galvaniz dere sacını dere kısmandaki son aşık üzerine vida ile monte ediniz.Nötr silikon dışında her hangi bir kimyasal yapıştırıcı kullanmayınız.
  • Polikarbon panelleri asla koruyucu folyoları ile uzun süre güneş altında bırakmayınız.
× Whatsapp İletişim