polikarbon levha com trlogo

+90 216 622 6970

Hemen ara

Blog

polikarbon

Bilgi Bankası & Blog

İzmir Polikarbon Levha Polikarbon
20 Temmuz 2022

İzmir Polikarbon Levha

Genellikle PC olarak bilinen Polikarbon Levha İzmir, doğal olarak şeffaf veya çoğunlukla şeffaf olan bir tür amorf termoplastiktir.

Oluklu Polikarbon Levha Fiyat Listesi Polikarbon
27 Haziran 2022

Oluklu Polikarbon Levha Fiyat Listesi

Polikarbon levhalar dayanıklılık, hafiflik ve doğa koşullarından geç etkilenmesi ile bilinirler. Solid polikarbon levha stoklarımız Alfalux ve Sunbright markaları ile yerli üretim Policam markalarıdır.

Solid Polikarbon Levha Fiyat Listesi Polikarbon
26 Haziran 2022

Solid Polikarbon Levha Fiyat Listesi

Polikarbon levhalar dayanıklılık, hafiflik ve doğa koşullarından geç etkilenmesi ile bilinirler. Solid polikarbon levha stoklarımız Avrupa Marlon ve Polycasa markaları ile yerli üretim Policam markalarıdır.

Polikarbon Levha Polikarbon
1 Haziran 2022

Polikarbon Levha

Polikarbon levha günümüzde en fazla tercih edilen mühendislik plastiklerindendir. Hayatımızın birçok alanında kullanılan performansı yüksek , sürdürülebilir ve eko verimli bir malzemedir.

Policam Polikarbon Renkleri Polikarbon
1 Haziran 2022

Policam Polikarbon Renkleri

4-6-8-10 mm kalınlığa kadar geleneksel 2 duvarlı üretilebilmesi, şeffaf, opal, beyaz, bronz gibi stoklarda en çok tutulan ve tercih edilen renklerin yanında mavi, yeşil, turkuaz, opak gri gibi renklerde üretilmektedir.

Marlon Solid Polikarbon Katalog Polikarbon
1 Haziran 2022

Marlon Solid Polikarbon Katalog

Marlon FS, camın sadece yarısı ağırlığında 200 kat daha fazla darbe direnci sağlayan şeffaf malzemedir. Marlon FS, mimari tavan lambaları, varil tonozları ve özel cam uygulamaları için termoform, şekil verilebilen ve soğuk kavisli bükülmüş olabilir.

1 2
0216 622 69 70