polikarbon levha com trlogo

+90 216 622 6970

Hemen ara

Blog

polikarbon

Bilgi Bankası & Blog

Polikarbon
14 Ağustos 2023

Oluklu Polikarbon Levha Fiyat Listesi

Polikarbon levhalar dayanıklılık, hafiflik ve doğa koşullarından geç etkilenmesi ile bilinirler. Solid polikarbon levha stoklarımız Alfalux ve Sunbright markaları ile yerli üretim Policam markalarıdır.

Polikarbon
14 Ağustos 2023

Solid Polikarbon Levha Fiyat Listesi

Polikarbon levhalar dayanıklılık, hafiflik ve doğa koşullarından geç etkilenmesi ile bilinirler. Solid polikarbon levha stoklarımız Avrupa Marlon ve Polycasa markaları ile yerli üretim Policam markalarıdır.

Solid Polikarbon Levhanın Faydaları Polikarbon
3 Şubat 2023

Solid Polikarbon Levhanın Faydaları

Solid polikarbon levha, mimari uygulamalar için yüksek performanslı, çok yönlü bir malzemedir. Kullanımı kolaydır, hafiftir ve çift taraflı UV koruması sunar.

İzmir Polikarbon Levha Polikarbon
20 Temmuz 2022

İzmir Polikarbon Levha

Genellikle PC olarak bilinen Polikarbon Levha İzmir, doğal olarak şeffaf veya çoğunlukla şeffaf olan bir tür amorf termoplastiktir.

Polikarbon Levha Polikarbon
1 Haziran 2022

Polikarbon Levha

Polikarbon levha günümüzde en fazla tercih edilen mühendislik plastiklerindendir. Hayatımızın birçok alanında kullanılan performansı yüksek , sürdürülebilir ve eko verimli bir malzemedir.

Policam Polikarbon Renkleri Polikarbon
1 Haziran 2022

Policam Polikarbon Renkleri

4-6-8-10 mm kalınlığa kadar geleneksel 2 duvarlı üretilebilmesi, şeffaf, opal, beyaz, bronz gibi stoklarda en çok tutulan ve tercih edilen renklerin yanında mavi, yeşil, turkuaz, opak gri gibi renklerde üretilmektedir.

1 2 3
0216 622 69 70