Hakkımızda

 

Hakkımızda;

Polin Yapı ve Reklam Malzemeleri , 1997 yılında çatı ve cephe kaplama malzemelerinin satış ve uygulamasıyla sektöre ilk adımını atmıştır. Zamanla ürün yelpazesini arttırarak yenilikçi uzman kadrosu ile satışta ve uygulamada sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Satış grubumuz Alüminyum Kompozit Paneller , Polikabonat Levhalar , Akrilik Levhalar , Pvc Levhalar , Alüminyum Levhalar ,Alüminyum Profiller ve Reklam sektörüne yönelik ürünleri büyük bir titizlik ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

*Kurumsal Misyonumuz;

 

Hizmet verdiğimiz sektörlerde standartları yükselterek fark yaratan, kaliteli ürün ve profesyonel hizmet sunarak müşteri memnuniyetini artırmayı ilke edinen saygın bir firma olmak.

 

 

*Kurumsal Kalite Politikamız;

 

Tedarikini yaptığımız ürünleri tam zamanında ve hatasız bir şekilde müşterilerimize sunarak, müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak; Planla, Uygula, Kontrol et ve Önlem al felsefesi ile hareket ederek tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirmek; çalışanlarımızın sürekli gelişimini ve eğitimini sağlamak; paydaşlarımız ile tüm ilişkilerimizi Temel Değerlerimiz doğrultusunda kurmak ve geliştirmek kurumsal kalite politikamızdır. Bu doğrultuda, kuruluşumuz için uygulanabilir şartları karşılamayı taahhüt ederiz.

 

 

Temel Değerlerimiz

* Saygınlık.

* Standartları yükselterek fark yaratmak.

* Kaliteyi yaşam biçimi haline getirmek.

* Sorumluluk.

* Değişime ve gelişime açık olmak.

* Çalışan memnuniyeti.

* Kazan – Kazan.

Polin Yapı ve Reklam Malzemeleri A.Ş. Açıkhava Reklamcıları Derneği (ARED) üyesi olup ,2012 yılında da TS EN ISO 9001:2008 KALİTE BELGESİNİ TÜVSÜD ‘den almıştır.

× Whatsapp İletişim